JOANNA After Covid-19 - Wcierka przeciw Wypadaniu Włosów

14,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Na liście dolegliwości, na które uskarżają się ozdrowieńcy COVID-19 jest wypadanie włosów, dotyczy ono aż 24% procent pacjentów, którzy przeszli infekcję koronawirusem. Jako firma specjalizująca się w szeroko pojmowanej pielęgnacji włosów w naszym laboratorium opracowaliśmy specjalistyczne receptury produktów, które mają wspomóc osoby borykające się z tym problemem. 

Odżywka-wcierka do włosów z serii after COV19 Terapia do włosów wypadających to specjalistyczny produkt do włosów, które potrzebują wzmocnienia na kilku płaszczyznach. W recepturze znalazły się m.in.: ekstrakt z czarnej rzepy, skrzypu polnego oraz pokrzywy zwyczajnej, a także kompleks Vital Hair, witamina PP, alantoina i pantenol, które wzmacniają cebulki i włosy, a do tego hamują ich wypadanie.

Odżywka-wcierka została przetestowana w zewnętrznym ośrodku badawczym na ozdrowieńcach ochotnikach i uzyskała bardzo dobre wyniki badań potwierdzające jej skuteczność w poprawianiu kondycji włosów i skóry głowy po przebytej chorobie (deklaracja 80% probantów). 

POJEMNOŚĆ 100 ML

5901018020453