DELIA Żelowa Henna do Brwi 1.0 Czarny

15,50 zł
Brutto

DELIA HENNA ŻELOWA

Ilość

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

1.0 CZARNY - kolor polecany dla kobiet o czarnych lub ciemno brązowych włosach

Żelowa henna Delia Cosmetics przeczy wszelkim stereotypom! Przykuwaj wzrok pięknym kolorem. Głębokim, połyskującym, dopasowanym do odcienia włosów; bez przebarwień skóry. Salon kosmetyczny w twoim domu. Dzięki żelowej konsystencji i wygodnemu aplikatorowi, sama zrobisz to perfekcyjnie. Jeden produkt – dwa zastosowania. … bo brwi i rzęsy w równym stopniu składają się na piękną oprawę Twoich oczu… Skąd w nas taka pewność efektu?

SPOSÓB UŻYCIA

Połączyć w miseczce za pomocą aplikatora ok. 1 cm żelu koloryzującego z tubki z 5-6 kroplami aktywatora z buteleczki, mieszać do uzyskania gładkiej, jednorodnej konsystencji, nałożyć tłusty krem wokół oczu, w celu zabezpieczenia skóry przed zafarbowaniem.

Nie nakładać na rzęsy. Za pomocą aplikatora nałożyć preparat na brwi i rzęsy. Koloryzację rzęs wykonywać na otwartym oku, po upływie 5-10 minut zmyć hennę letnią wodą. Rzęsy zmywać przy zamkniętych oczach. Zwrócić szczególną uwagę by resztki henny nie dostały się do oczu. Po zakończeniu zabiegu wyregulować brwi i nałożyć krem nawilżający.

ZESTAW ZAWIERA

  • Tubkę z żelem
  • Buteleczkę z aktywatorem 2%
  • Aplikator ze szczoteczką
  • Miseczkę do mieszania
5901350441978
4 Przedmioty