MILLER SOLINGEN Profesjonalny zestaw do manicure, 8 elementów, 84131

320,00 zł
Brutto

Praktyczny zestaw wysokiej jakości narzędzi w eleganckim i poręcznym etui

Ilość
Obecnie brak na stanie

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Profesjonalny zestaw do manicure w eleganckim, poręcznym etui zamykanym na zatrzask. Zewnętrzna część etui jest wykonana z lakierowanej skóry. Elementy zestawu zostały wykonane z wysokiej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej pokrytej częściowo materiałem imitującym złoto. Niezastąpiony zarówno w podróży jak i na co dzień. Idealnie nadaje się na prezent.

W skład zestawu wchodzi 8 elementów:

  • kopytko do skórek
  • cążki do skórek
  • cęgi do paznokci
  • pęseta skośna
  • pilniczek szafirowy
  • nożyczki do paznokci
  • 2 przyrządy do podważania skórek

Miller Solingen to marka specjalizującą się w wysokiej jakości artykułach do manicure i pedicure. Produkty powstają dzięki współpracy z najlepszymi producentami wszelkiego rodzaju ostrzy i innych przyborów wykonanych z najwyższej jakości stali z niemieckiego miasta Solingen. Nazwa miasta będącą gwarancją wysokiej jakości jest chroniona ustawą, zgodnie z którą znakiem Solingen oznacza się tylko te produkty, które odpowiadają precyzyjnie ustalonym wymogom jakościowym i które zostały wyprodukowane w mieście Solingen.

Wszystkie produktu przechodzą długą drogę od surowego półfabrykatu do precyzyjnego przyrządu. Po zahartowaniu następuje obróbka powierzchniowa, na którą składają się wielokrotne procesy szlifowania zgrubnego, wykończeniowego oraz polerowania. Wygląd zewnętrzny nadaje nożyczkom niklowanie i chromowanie. Starannie obrobiona powierzchnia jest gwarancją, że warstwa niklu, która chroni cenne przyrządy przed szkodliwymi czynnikami i korozją, będzie odpowiednio mocno przylegać. Precyzyjnie wykończone powierzchnie i krawędzie są również niezbędne do dobrego i długotrwałego funkcjonowania każdego przyrządu. Dodatkowo na etapie końcowego montażu dokonuje się ostatecznej ręcznej kontroli każdego produktu.

Ważną rzeczą, pomimo wielu zabezpieczeń, jest dbałość o zakupione przyrządy MILLER SOLINGEN. Nie należy ich odkładać gdy są mokre. Nożyczki i cążki powinniśmy od czasu do czasu naoliwić w miejscu połączenia najlepiej olejem do maszyn do szycia. Przyrządy należy przetrzeć naoliwioną szmatką. Odwdzięczą się długą żywotnością.

Ze względu na użycie naturalnych materiałów, struktura i kolor skóry mogą się nieznacznie różnić w poszczególnych egzemplarzach.

5905784400471