MARION Men - Reduktor Siwizny - 109 Szatyn

24,50 zł
Brutto

ODSIWIACZ DO WŁOSÓW, SZAMPON KOLORYZUJĄCY, SIWE WŁOSY, FARBA DLA MĘŻCZYZN

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

MARION MEN 4-STOPNIOWY REDUKTOR SIWIZNY 109 SZATYN

Tuszuje siwe włosy w sposób naturalny, bez wrażenia farbowanych włosów, bez niepożądanego odcienia na włosach po wypłukiwaniu się koloru i bez widocznego odrostu przy wzroście włosa. Włosy nabierają koloru stopniowo, przez kolejne 2-3 dni od użycia. Formuła preparatu oparta została o barwniki, które reagują z tlenem z powietrza w ciągu kilku dni po aplikacji, co umożliwia stopniową i łagodną eliminację siwizny.

Preparat należy stosować do włosów przy udziale siwizny do 50%. Aplikacja zajmuje 5 do 10 minut i jest tak łatwa jak mycie włosów szamponem. Preparat przeznaczony jest do 4-krotnego zastosowania. W zależności od wybranego sposobu aplikacji i częstotliwości stosowania, preparat może znacznie zatuszować siwiznę, bądź tylko częściowo przywrócić naturalny kolor włosów. Po pierwszej aplikacji rezultat może być słabo widoczny.

Efekty będą wzmacniać się stopniowo, przez kolejne 2-3 dni. Pomiędzy zabiegami odsiwiania należy stosować dwu lub trzydniowe przerwy, aż do momentu osiągnięcia pożądanej intensywności koloru.

OPAKOWANIE ZAWIERA

  • ODŚIWIACZ (4 x 15 ML) 
  • 4 komplety rękawiczek
5902853001096
2 Przedmioty