• Nowy produkt

JEAN PAUL GAULTIER Scandal - Zestaw Prezentowy - EDT 100 ml + Deo + Perfumetka

570,00 zł
Brutto

Uderzający, zmysłowy, energetyzujący i niezwykle uzależniający! Właśnie taki jest zapach Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme. Daje poczucie zwycięstwa, o czym świadczy już sam flakon z wieczkiem w kształcie korony i trofeum dla mistrza.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Odkryj cudowny zestaw prezentowy dla mężczyzn, który jest idealnym pomysłem na praktyczny, elegancki i niezapomniany prezent na każdą okazję. Zestaw aż 3 kosmetyków z linii Scancal w ozdobnym opakowaniu z pewnością zachwyci każdą obdarowaną nim osobę.

Uderzający, zmysłowy, energetyzujący i niezwykle uzależniający! Właśnie taki jest zapach Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme.

Daje poczucie zwycięstwa, o czym świadczy już sam flakon z wieczkiem w kształcie korony i trofeum dla mistrza.

W zestawie

  • woda toaletowa 100 ml
  • dezodorant 150 ml
  • perfumetka 10 ml

NUTY GŁOWY

pelargonia

NUTY SERCA

bób tonka

NUTY BAZY

wanilia

POJEMNOŚC 100 ML, 150 ML, 10 ML

8435415113250
2 Przedmioty

Producent