NEONAIL Magnes do lakieru hybrydowego Cat Eye, 5120
  • NEONAIL Magnes do lakieru hybrydowego Cat Eye, 5120

NEONAIL Magnes do lakieru hybrydowego Cat Eye, 5120

11,90 zł
Brutto

Jest niezbędnym akcesorium do uzyskania fantazyjnego efektu kociego oka

Ilość
Obecnie brak na stanie


  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Magnes przeznaczony jest do lakierów hybrydowych, magnetycznych z serii "Cat Eye". Jest niezbędnym akcesorium do uzyskania niezwykle modnego efektu "kociego oka".

Hybrydowe lakiery magnetyczne zawierają drobne, metaliczne opiłki, które dzięki oddziaływaniu specjalnej płytki magnetycznej układają się w różne wzory tworząc fantazyjny wygląd paznokci. Konsystencja i zastosowanie lakierów magnetycznych nie różni się zbytnio od zwykłych lakierów hybrydowych. Cuda zaczynają się dziać dopiero po przyłożeniu płytki magnetyzującej do paznokcia. Dzięki niej, niczym w magiczny sposób, możemy tworzyć różne wymyślne wzory. Magnes przyciąga bowiem tylko metaliczne opiłki, czyli te, które wyróżniają się kolorem na tle reszty lakieru.

Zastosowanie magnetycznych lakierów NeoNail jest całkiem proste, nie różni się wiele od zwykłego manicure hybrydowego. Jedynym dodatkowym elementem jest przyłożenie płytki magnetyzującej do paznokcia, przed utwardzeniem w lamie UV.

 

 

HYBRYDOWY MANICURE MAGNETYCZNY KROK PO KROKU:

  1. Delikatnie zmatowić paznokieć blokiem polerskim.
  2. Nałożyć cienką warstwę HARD BASE i utwardzić w lampie UV (według tabeli).
  3. Przed użyciem lakieru hybrydowego "Cat Eye" należy wstrząsnąć buteleczką, następnie nałożyć cienką warstwę lakieru i zbliżyć Magnes CAT EYE na odległość 0,5 cm od płytki paznokcia na czas ok. 5 sek., po czym utwardzić lakier w lampie UV (według tabeli). W przypadku pobrudzenia magnesu lakierem oczyść płytkę zmywaczem do paznokci.
  4. Następnie nałożyć drugą, równie cienką warstwę tego samego lakieru, ponownie zbliżyć magnes do paznokcia na ok 5 sek, po czym utwardzić lakier w lampie.
  5. Nałożyć warstwę HARD TOP dla nadania połysku. Utwardzić w lampie UV i przemyć cleanerem.
  6. W celu ściągnięcia z paznokci lakieru hybrydowego, należy zmatowić blokiem polerskim błyszczącą warstwę. Następnie należy nanieść aceton na folię Foil Nail Wraps (lub zastosować wacik - przykryć nim paznokieć i owinąć go folią aluminiową) i pozostawić na okres ok. 10 min. Jeśli pozostaną resztki lakieru hybrydowego, należy usunąć je drewnianym patyczkiem lub metalowym kopytkiem.

 

5903274013675